Naše služby

Transfery z/na letiště

Už nemusíte řešit jak se dostanete rychle, bezpečně za jasnou cenu na letiště nebo jak se dostanete po příletu na letiště do svého hotelu nebo domova. Ať je to letiště v Praze, Brně, Ostravě nebo letiště kdekoliv po Evropě využijte naší dopravy.

Firemní řidiči

Už Vás unavuje hledat místo k zaparkování? Nebaví Vás neustále řešit firemní vozový park? Potřebujete dopravu na schůzku v luxusním voze? Vše za Vás zařídíme a dopravíme Vás včas na pracovní schůzku, dovezeme Vaše obchodní partnery, zkrátka zajistíme Vaši mobilitu a to v té nejvyšší kvalitě.

Výlety po České republice i celé Evropě

Chcete vyrazit na výlet nebo za nákupem do cizího města? Není problém, s našimi řidiči Vás odvezeme kam si budete přát a to vždy komfortně, rychle a bezpečně v našich luxusních vozech.

Doprava do škol

Již od založení naší firmy poskytujeme pro naše klienty službu odvozu dětí do školy a různé mimoškolní aktivity. To že nám zákazníci svěřují své děti vnímáme jako závazek důvěry, kterému jsme vždy dostáli. Bezpečnost, dochvilnost a spolehlivost je tady vystavena té nejvyšší kontrole a naše firma jí prochází po všech stránkách bez problémů.